Naujienų archyvas
2021 gruodžio 1 d.

Mokiniams rekomenduojamos garsinės knygos 1-10 klasei

Rekomenduojamų garsinių knygų moksleiviams sąrašas yra parengtas remiantis doc. dr. Kęstučio Urbos parengtomis rekomendacijomis (Mokiniams rekomenduojamos knygos. 1-10 klasei. V., 2019).

2021 spalio 20 d.

Užpildyk stipriausią metų anketą!

Vartotojų pasitenkinimo tyrimas vykdomas kartą per du metus. Jo rezultatai mūsų komandai labai svarbūs – apibendrinę juos, matome, kuria linkme turime judėti ir kaip keistis, kad biblioteka būtų dar patogesnė, draugiškesnė, modernesnė.

2021 rugsėjo 24 d.

Pirmojo Lietuvoje audiofestivalio „Banguoja“ kūriniai virtualioje bibliotekoje ELVIS

„Banguoja“. 17 radijo dokumentikos, tinklalaidžių ir trumpųjų audiokūrinių iš Lietuvos ir viso pasaulio, 8 iš jų prieinami klausyti ir virtualioje bibliotekoje ELVIS, skirtoje negalintiems skaityti įprasto teksto. Audiokūrinius vienijanti žmogaus teisių tematika klausytojams pasiūlys intymius ir netikėtus potyrius bei atradimus.

2021 rugsėjo 15 d.

Virtualios bibliotekos ELVIS vartotojo vadovas

Norint priprasti prie naujų dalykų, kad ir labai draugiškų, reikia laiko. Kad naujojo ELVIS pokyčiai negąsdintų, parengėme virtualios bibliotekos vartotojo vadovą – instrukciją, kuri padės lengvai perprasti šios nesudėtingos ir smagios virtualios bibliotekos valdymą bei galimybes.

LAB dalykinės literatūros katalogas 2020

Per atostogas jau pakankamai skaitei lengvo turinio ir norisi rimtesnių knygų? 🧐 Komentarų, žinučių, rekomendacijų jūroje sunku išsirinkti, ką skaityti? 📕📗📘 Bus lengviau, jei atsiversi Lietuvos aklųjų bibliotekos parengtą dalykinės literatūros prieinamais formatais katalogą.

LAB vaikų literatūros katalogas 2020

Kaip nepaklysti bibliotekos fondų labirintuose ir savo vaikui išrinkti geriausią, jo amžiaus kategorijai labiausiai tinkančią, knygą?🤔 Kaip vyresniam vaikui pačiam išsirinkti tinkamą literatūrą? 🤔

LAB grožinės literatūros katalogas 2020

Ne visada spėji sekti kuo pasipildė virtuali biblioteka ELVIS? Ir nebūtina! 🤩